Samsung S7 4 haneli numaralara SMS gönderme sorunu

Merhaba, Galaxy s7 edge telefonumda kisa mesaj (4haneli numaralara) gönderimi yapamiyorum. Ayarlarda da premium sms adimi bulunmuyor, bu sorunun çözümü konusunda yardımınızı rica ederim.

gamzet84 gamzet84 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden @farurhenho bunun ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı

    Dilersen alttaki link ile çözüme gide bilirsin:

    Samsung telefonda 4 haneli numaralara mesaj gönderemiyorum

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      O gönderide android 8.0 sürüm için öneri bulunmuyor.

      gamzet84 gamzet84 (1)