Samsung SD kart şifre kaldırma nasıl yapılır?

İyi günler. Aslında açıklamasını yapmışsınız lakin hiç mi bir yolu yok? Ben şifrelediğim telefonda parmak izi ile şifreleme yapmıştım ve unutup telefonu sıfırladım. SD karttaki verilerim çok önemliydi benim verilere ulaşmam lazım, hiç yolu yok mudur bu verilere ulaşmanın? Ne yaptıysam açamadım şifreyi. Teşekkürler.

rmzn1453 rmzn1453 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    biçimlendirebilisin

    yokedici1243 yokedici1243 (-1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Biçimlendirirse içerisindeki bilgiler gider. darkcrak 2 yıl önce