Samsung silinen mesajları geri getirme nasıl yaparım?

Merhaba Samsung Galaxy Note 8 telefonumda silinen mesajları geri getirmek istiyorum, nasıl yaparım? Telefonumda 2 hafta önceki SMS'leri kurtarabilir miyim? Ücretli bir program da olabilir, benim için çok önemli. Android telefonda silinen mesajları geri getirme nasıl yaparım?

Birileri yardımcı olursa çok sevinirim.

duyce duyce (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Telefonda silinen SMS'leri geri getirebilmeniz için telefonunuz rootlu olmalıdır. Root hakkında detaylı bilginizin olup olmadığını ve telefonunuzun marka/modelini paylaşabilir misiniz ?

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        Cevap için cok teşekkürler. Programı kurdum ama yapamadim tekrar deneyecegim. Acaba ayrıntılı anlatım var mi nasıl yapılacağına dair. Ve ne kadar eskiye donuk mesajlar geri gelir acaba. Bunu bilmek mümkün mu teşekkürler

        Root ilk kez duydum arastirirken . Telefon samsung note 8 . Öncelikle telfonu rootlamam mi gerekli acaba

        duyce duyce (1)
        5 yıl önce cevaplandı

        • Telefonunuz rootlu olmadığı için hangi programı kurarsanız kurun işe yaramayacaktır. Evet ilk önce telefonunuzun rootlu olması gerek. Ancak root öyle kolay yapılan bir iş değil. İnternetten telefonunuzun modeline uygun ilgili root dosyalarını bulup telefona flashlama (atma) gibi işlemler yapmanız gerek. Anladığım kadarıyla bu konulara yabancısınız. İsterseniz bir telefoncuya götürün telefonunuzu rootlamak istediğinizi söyleyin, rootlandıktan sonra tekrar bize ulaşın gerisini çok kolay bir şekilde hallederiz. omercik 5 yıl önce
        • Çok teşekkürler . Tamam önce root isini halledeyim yazacagim. Peki eski smsler de geri gelir mi. 2 hafta önceki gibi yani bu konu hakkında bilginiz var mi duyce 5 yıl önce
        • Eğer telefonunuza format atmazsanız gelir merak etmeyin. Ben zamanında 3-4 aylık SMS'lerimi geri getirdiğimi biliyorum. Root işini hallettikten sonra buradan veya instagram @farurhenho adresinden bana ulaşabilirsiniz. Yardımcı oluruz elimizden geldiğince. @duyce omercik 5 yıl önce
        • Çok teşekkürler minnettar olurum :) duyce 5 yıl önce
        • @duyce Attığım linkteki konuyu denedin mi? Root atmak garantiyi götürüyor çünkü. Attığım konuda rootsuz anlatım mevcut. toprak34 5 yıl önce
        • @toprak34 O programın root gerektirmediğine kesin olarak emin miyiz? Verdiğin konudaki programın linkine tıkladım. Eğer root gerektirmeden çalışabilse sitede "no root" gibi bir ibare olması gerekirdi. Herhangir bir yerde göremedim bunu. Silinen dosyaları geri getirme yazılımları mantık olarak telefonda sisteme tam yetki erişimine ihtiyaç duyarlar, tam yetki erişimi de bir uygulamaya anca root ile verilebilir. Yani rootsuz çalışabileceğini sanmıyorum açıkçası. omercik 5 yıl önce
        • İndirirken telefon numarası istiyor korktum açıkçası :) pcye indirmeye calistim o da simdi baktım farklı.bir program indirmişim. İndiriken telefon numarası istemesi normal degl mi. Cahilligime verin :) duyce 5 yıl önce
        • @toprak34 duyce 5 yıl önce
        • Sitede kurulumuna dair yazi varmış tekrar deneyecegim duyce 5 yıl önce
        • @farurhenho Alattin abi konuda root erişimi gerektirmiyor yazmış. toprak34 5 yıl önce
        • İndirmek ya da kullanmak için telefon numarası istememesi lazım. Siz dikkatli bir şekilde tekrar indirmeyi deneyin. Eğer olmazsa bir telefoncuya götürüp root konusunda yardıma alırsınız. Sonra gerisi kolay zaten @duyce omercik 5 yıl önce
        • İndirdim pcye ama lisans kodu istiyor bir bilginiz var mi duyce 5 yıl önce
        • @toprak34 duyce 5 yıl önce
        • Usb ile ilgili uyari veriyor. Bu ayarı pcden mi yapıyoruz acaba biliyor musunuz @toprak34 @farurhenho duyce 5 yıl önce
        • Program pro sürümü satın almanızı istiyor sanırım. @duyce omercik 5 yıl önce
        • https://uzmanim.net/soru/easeus-mobisaver-for-android-easeus-mobisaver-for-ios-nedir-nasil-kullanilir/80264 @farurhenho @duyce Farurhenho'nun dediği doğruymuş. Bu uygulamada root istiyormuş artık. toprak34 5 yıl önce
        • Kurdum usbyi de hallettim ama olmadi ne yazıkki duyce 5 yıl önce
        • @duyce Root gerekiyor sanırım. toprak34 5 yıl önce
        • Evet öyleymiş teşekkürler duyce 5 yıl önce
        • @duyce Root yüklendikten sonra Root'u kaldırırsan garanti tekrar geliyor diye bir yazı okumuştum fakat ne kadar doğru bilmiyorum. toprak34 5 yıl önce
        • Tamam teşekkür ederim araştıracağım duyce 5 yıl önce