Samsung Smart tv google arama çubuğu sorunu?

Samsung Smart tv google yazıl yazılmıyor?

Samsung Smart tv google arama çubuğu çalışmıyor?

Samsung Smart tv google arama çubuğu sorunlu?

Samsung Smart tv google sorunu?

Samsung Smart tv google?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung smart tv google arama çubuğuna yazı yazamıyorum çubuk altına kayıyor yazı yazma metni (google çubuğu içinde yazmak istiyorum) ne yapmam gerek?

    Ayarları yapılmadan verilen tv veya meraklı smart tv kullanıcıları araştırmak için kurcaladıkları zaman böyle sorunla karşılaşabiliyorlar .

    Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

    Merak etmeyin fazla zaman almadan google arama çubuğunu düzeltebilirsiniz.

    • Üst ve alt şekilde olan 3 tane — işarete basıyoruz ve seçenekler göreceksiniz .

    • orada ''masaüstü görünüm'' yazan yere basmanız gerekiyor ve aktif ediyoruz mavi şekilde onaylanacak .
    • ve ayarlardan çıkış yapınız ve google menüsüne gelin ve yenileyin .

    ve google sorunsuz bi şekilde çalışacaktır yazı kaymadan arama çubuğuna yazabileceksiniz.

    Ayrıca google düzeldi ve girdiğiniz siteler çok yakın gösteriyorsa o ''masaüstü görünüm'' tik kaldırın böylece çözebilirsiniz.

    Googleye girdiğiniz zaman yine kayma mevcutsa masa üstü görünüm aktif ediniz.

    bl4lev bl4lev (790)