Samsung telefonumun dilini değiştirdim kendi kendine yeniden başlıyor

Samsung j7 prime telefonumun dilini değiştirdim. Sürekli yeniden başlıyor. Format atmadan nasıl çözebiliriz.

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Enteresan bir durum. Yeniden başlar başlamaz, tekrar mı kapanıyor ve açılıyor. Bu döngü bu şekilde sürekli devam ediyor öyle mi?

    Şarjının bitmesini bekle ve biraz öyle kapalı dursun bakalım.

    Olmadı telefonu recovery moduna alıp wipe data / factory reset yapıp format atarsın ve sorun düzelir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 5 saniye de bir yeniden başlıyor. Ekran kilidini açıp ayarlara girip dili Türkçeye alma planım vardı ama dil ayarlarına girene kadar yeniden başlıyor. Süre hep aynı. Neyse format atayım bari. Recovery modda sadece ayarları sıfırlama var mı? @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce
    • Wipe Cache Partition var ama bu yaşadığın sorunu çözmez. Mecbur Wipe Data yapman gerekecek. Eğer bir kaybın olmayacaksa format atman bence en mantıklısı @oguzhan34 omercik 5 yıl önce
    • Evet format atayım en iyisi. @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce