Samsung Türkiyenin resmi açıklamasına göre Android 7.0 güncelleme takvimi nasıl? Hangi Samsung telefonlar ve tabletler hangi tarihlerde güncellenecek?

Samsung Türkiye web Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıklamış.

Samsung Türkiyenin resmi resmi web sayfasındaki açıklamasına göre Android 7.0 güncelleme takvimi nasıl olacak? Hangi Samsung telefonlar ve tabletler hangi tarihlerde güncellenecek?

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung Türkiye Destek sayfasından aktarılmıştır:

    temmuz temmuz (12505)