Samsung silinen geçmiş nasıl geri getirilir?

Arkadailar yardım edin bana. 8 gün omce girdiğim bi linke girmem gerekiyor. Ne yapmalıyım

birmahluk birmahluk (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome programının veya başka bir internet tarayıcısının kendi geçmişi silinmişse bu geri getirilmez. Ancak eğer o an programda Gmail hesabın açıksa geçmiş büyük ihtimalle Google activity bölümüne de kaydolmuştur ve buradan kontrol etmeyi deneyebilirsin.

    Yapman gereken https://myactivity.google.com/myactivity sitesine gidip Gmail hesabınla oturum açmak. Burada varsa vardır, yoksa geri getirilmez.

    omercik omercik (9418)