Sanal bellek kaç GB olmalı ?

arkadaşlar sanal belleğim kaç gb olmalı normal RAM 8 GB anlatırmısınız ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne işin var senin sanal bellekle falan?! PC Kullanım tecrübem 22 seneyi bitirdi 23'e girdi ve ben bu sanal bellek üzerine detay bilgiyi öğrenmedim şimdiye kadar ve buna hiç ihtiyaç duymadım. Demek istediğim şey bunlar hep hikaye (hikaye olmasada belki, önemli şeyler değil, uğraşmaya değmez), boşver git bu tür şeyleri. Senin 8 GB fiziksel sistem belleğin var ve hiçte az sayılmaz. Ayrıca sanal belleğe falan ihtiyacın olmaz. Bunu bilmek ve ona göre düşünmek yeterli olur senin için.

    temmuz temmuz (12505)