Sanal bilgisayar nasıl kurulur??

Merhaba;

Bir sanal bilgisayar kurmak istiyorum. Nasıl yapacağım?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanal bilgisayar nasıl oluşturulur? (tıkla)

    Sitede "Sanal bilgisayar nasıl kurulur?" araması diğer sonuçları (tıkla)

    Not: Konular açılmadan önce site içinde (üstteki arama motoru kullanılarak) araştırılmalıdır.

    Edit:

    Sanal bilgisayarda linux kurulumu üzerine birşeyler anlatmış (tıkla) @murat

    Eğer VirtualBox kullanarak yapmayı düşünürsen;

    Virtual Box Linux Kurulum - videolu anlatım (tıkla)

    Sanal Makine İle Linux Kurma - videolu anlatım (tıkla)

    Daha bir sürü kaynak var site içinde ve site haricinde. Biraz araştırsaydın ya. Halbuki mevzu programcılık olsaydı kimbilir nereleri araştırır neler bulurdun öyle değilmi ama.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Tamam abi bundan sonra öyle yaparım. toprak34 6 yıl önce
    • İyi olur. Böylece başkalarınada örnek olursun :) toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • Üstteki ikaz sadece sana değil. Başkalarıda dikkat etsinler diye ekledim mesajıma @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz :) toprak34 6 yıl önce