Sanal Bilgisayar Windows 7 kurulumunda ürün anahtarını geçtiniz ,daha sonra ürün anahtarı istenir mi? istenirse nasıl gireceğiz ve windows 7 64 key?

Videonuzun altındaki linkten window 7 pro 64 bit 2018 indirdim ve sanal bilgisayarı kurdum, videonuzda ürün anahtarını geçtiniz . Ürün anahtarını nasıl gireceğim ve key nedir acaba?

kullanici327020 kullanici327020 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    window 7 pro  lisans gerektiren bir işletim sistemi.  Lisans kodunu satın alman gerekecek ya da "bazı" illegal sitelerden temin edeceksin. Sanal bilgisayarda olsa lisans anahtarı gerektirir.

    Ürün anahtarını kurulumdan sonra girme şansın var. Zaten ara ara sana lisans anahtarını girmeni ve etkinleştirmeni isteyen mesajlar gelir.

    hakan hakan (15424)