Sanal İşletim sistemi nasil kurabilirim? ve nasil internete baglanabilirim?

arkadaşlar ben bi sanal xp istiyorum kurunca internetide olsun istiyorum hangi programlar gerekli oluyor? simdiden tesekkürler.

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      İşlemcinizin "sanallaştırma teknolojisi" desteği olmalı

      Bu desteği olsa bile bazen kapalı olabiliyor, BIOS'tan etkinleştirmelisiniz

      - @temmuz arkadaşımın cevabına aynen katılıyorum

      omercik omercik (9418)