SanDisk Cruzer Blade 16GB Usb Bellek (SDCZ50-016G-B35) ile format atılırmı

merhaba yeni   SanDisk Cruzer Blade 16GB Usb Bellek (SDCZ50-016G-B35) siparişi verdim format atılırmı bilgisayara

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Zaten windows format iso dosyası 4 gb yani yeter de artar sadece bootlama işlemi uzun sürer çünkü o USB bellek 2.0 sorun yok bende de vardı bi ara o USB bellek ile bi ara birine format atmıştım yani sorun yaşamazsın

     Windows 10 nasıl yüklenir?

    Yeni metin ekledim alta 3.0 usb nedir diye bir çözüm paylaşmıştım tüm hepsini kapsayan dilersen altdaki linkden gide bilirsin çözüme:

    3.0 USB bellek aldım fakat pek hızlı değil?

    3.0 yazmasına takılma tüm usb leri yazdım 1.0,2.0,3.0,3.1

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • 2.0 DERKEN @darkcrak gorele28 4 yıl önce
    • 2.0 usb belleklerin hızı yani 2.0 en düşük hız 3.0 ve 3.1 en hızlı dosya aktarımını sağlar şunu hiç fark ettin mi bilgisayarlarda 1 tane mavi usb port girişi var işte ona 3.0 usb koya bilirsin @gorele28 darkcrak 4 yıl önce
    • bozulan usb flash bellek içine kopylama hızı 2 MB 5 MB arasında gidip geliyordu 2.0 usbmi oluyor gorele28 4 yıl önce

    Tabiki Atılır neden olmasın. Fakat içine Windows 7-8 veya 10 yüklemen lazım. Rufus programı ile kolayca yapabilisin.

    Link:https://rufus.ie/

    lucas77 lucas77 (199)