Sandisk ssd plus 240 gb bu bilgisayarla uyumlumudur?

https://www.n11.com/urun/sandisk-ssd-plus-sdssda-240g-g26-25-240-gb-sata-3-ssd-66126?magaza=tekno-center&gclid=EAIaIQobChMIuYL0g43v5wIVBOAYCh3w1QZbEAQYASABEgLEuvD_BwE&gclsrc=aw.ds evet arkadaşlar vermiş olduğum linkteki ssd 7 yıllık laptopum olan exper karizma a5v-c83 modelli laptopa uyumlumudur öbür soru olarak vermiş olduğum toshiba ssdyi almaktan vazgeçtim maliyeti yüksek diye hemde bu vermiş olduğum linkteki ssdnin boyutu yeterli diye

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sata SSD'ler laptobuna uyum sağlıyacaktır, ayrıca bu soruyu satıcıya sorarsan çok kısa sürede cevap alırsın.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      O yazdığun ssd bilgisayarına kesinlikle uyumludur ayrıca o ssd yi başka bilgisayara da taksan uyumludur.

      Not: Sandisk yerine kingston alman daha iyi ola bilir çünkü kingstonlar daha iyi bu konuda. Bana bir Bilgisayarcı demişti elbette Sandisk iyi ama Kingston daha iyi fakat samsung derdim ama samsunglar'da pahalı

      darkcrak darkcrak (5168)