Şarj göstergesi doğru göstermiyor

Merhabalar ben J4+ telefonuma yeni batarya taktırdım fakat bataryanın şarj göstergesi doğru göstermiyor. Pil kullanımına bakıyorum, mesela toplam %40 şarj kullanmış olayım ve şarjımın %60 olması gereken yerde %50 oluyor. Bir de telefonumun şarjo azaldığında hızlı bitmeye başlıyor. Ama benim asıl sorunum göstergenin doğru göstermemesi. Lütfen yardım edin.

jizzox jizzox (1)
3 yıl önce sordu

  • Cihazı yeniden başlattın mı? darkcrak 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Kaç kere

jizzox jizzox (1)
3 yıl önce cevaplandı

    Cihazının yazılımsal veya donanımsal sorunu var ve bunuda teknik servise bildirmen gerek yani teknik servisin yapcağı iş bu. Bi ara benimde telefonumda böyle sorun vardı teknik servise 3 kere gitti geldi hiç düzeltmediler bende tüketiciye verip paramı aldım.

    darkcrak darkcrak (5168)