şarz olurken pil artmak yerine düşüyor bunun çözümü nedir?

şimdi şarz olurken pil azalıyor tablet

 açık olduğu zaman   azalıyor           kapattığımda doluyor ne yapabilirim

yunus5362 yunus5362 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Sorununuz muhtemelen batarya ile ilgili. Dolayısıyla tek ve en kesin çözüm bataryayı değiştirmek.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Tabletin orijinal şarj aletini mi kullanıyorsun?

      Ya şarj aletinde ya da tabletin bataryasında sorun vardır.  Tableti kapattığında şarj oluyor olması tuhaf fakat bu pil ya da şarj aleti sorunu olması gerçeğini değiştirmiyor.  Yazılımsal bir sorun olma ihtimaline karşı tabletini sıfırlamayı deneyebilirsin. Bu çözüm olmazsa başka şarj aleti ile şarj etmeyi dene. Bu da çözüm olmazsa muhtemelen tabletin bataryasında sıkıntı vardır.

      murat murat (12492)