Sayfa başı maliyeti düşük tanklı yazıcılarda nozzle kuruması oluyor mu?

Hem evde çocukların ödevleri için hem de mesleğim gereği öğrencilerin evraklarını çıkarmak için renkli ve sayfabaşı maliyeti düşük bir yazıcıya ihtiyacım var. Şu an hp 2060 ekonomik kartuşlu yazıcı kullanıyorum. Ancak ortalama 6-7 gün içerisinde çıktı almadığımda yazdırma problemi oluyor. Üstelik yazıcıyı aldığım zaman orjinal kartuşları 18 lira civarıydı ama şimdilerde 30 lirayı geçmiş. Bu durumda sayfa başına maliyet oldukça yükseliyor.

Sizlerden istirhamımi, özellikle epson tanklı yazıcılarda 15-20 gün kullanılmadığında (tatil vb.) yazdırma problemi olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirsem sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
9 yıl önce sordu

  • Yaklaşık 5 ay sonra Epson L210 serisi tanklı yazıcı aldım. Bahsettiğim kuruma problemi olmuyor. Son derece memnunum. Sayfalar dolusu çıktı aldım ve mürekkeplerde çok az bir miktar düşüş var. Tavsiye ederim.... yunusemre2344 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Merahaba;

Epson L210 almanızı öneriirm sayfa başı 00.1 kuruş ile hem çok sayıda baskı alırsınız hemde kaliteli baskı almış olursunuz bu yazıcı ile fotoğraf bile basabilirsiniz.

Fotokopi,tarayıcı ve renkli çıktı imkanı sağlayan bir model bende bir epson kullanıcısıyım l550 kullanıyorum iş amaçlı ve çok çok mükemmel bu yazıcının kartuşları ucuz ve uzun süreli sıvı dolum olduğundan bitmeyen kartuş diye geçiyor buda ürünün linki l210

Saygılarımla...

laboustasarim laboustasarim (693)
9 yıl önce cevaplandı

    Sayın laboustasarim ustama çok teşekkürler... İyi ki varsınız... Allah razı olsun...

    yunusemre2344 yunusemre2344 (54)