Sayfalar Arası Geçiş Kodları

Arkadaşlar benim bi web sitem var ama ben bu web sitesinde sayfalar arasında geçiş yapmak istiyorum ama nasıl yapıldıgını bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

salihguven salihguven (3)
9 yıl önce sordu

  • Web sitenizin adresini yazar mısınız? alattin 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Web sitelerinde sayfalar HTML belgelerinden oluşur.

HTML bit tür etiketleme dilidir.  Bir HTML belgesinden diğeriner geçmek için link kullanmanız gerekir.

Örnegin sayfa1.html ve sayfa2.html dosyalarınız olduğunu düşünün.  Sayfa1'den Sayfa2'ye geçmek için şağıdaki gibi bir kodu sayfa1.html dosyasına yazmanı gerekir.

<a href="sayfa2.html"> Sayfa 2 ye geç </a>

a Html etiketinin href özelliği link vermek için kullanılır.

Eğer kendinize bir web sitesi yapıyorsanız HTML dilini temel düzeyde de olsa öğrenmenizi öneririm.

alattin alattin (16984)
9 yıl önce cevaplandı

    Alattin kardeşim bana web sayfalarının altında olan sayfalar arasında geçiş yapmamı saglayacak bir kod lazım yardımcı olurmusun senin dedigini yaptım ama bunda linkimdeki sayfamı gösterdi

    salihguven salihguven (3)