sayfalarda adres menüsünü gizleme ve youblisher embed kodu

merhabalar,

linkler ile açılan yeni sayfalarda adres satırlarının görünmemesi için çeşitli kodlar denedim, ama maalesef işe yaramadılar. bu konu dışındaysa yoblisher 'e eklediğim bir içeriğin embedini iframe ile aldığımda sayfayı full screen yap desemde işe yaramıyor. nedeniyse iframe alanında içeriğin kalması. oysa istediğim tüm sayfanında dışına çıkarak full screen olması. yani ne adres satırı, nede başka bir şeyin görünmemesini istiyorum.

yardımcı olursanız sevinirim.

hikmety hikmety (50)
10 yıl önce sordu

  • epeyce kolaymış aslında, youtube embed kodundaki gibi yaptım. iframe kodu içerisine allowfullscreen yazmak yeterli oluyor. sorunsuzca youblisher içeriği fullscreen oluyor. bu şekilde aslında epey işde görüyor, youblisher de fazla reklamda yok. hikmety 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

epeyce kolaymış aslında, youtube embed kodundaki gibi yaptım. iframe kodu içerisine allowfullscreen yazmak yeterli oluyor. sorunsuzca youblisher içeriği fullscreen oluyor.

hikmety hikmety (50)