Sayfamdaki Gönderiler Neden Kaldırılıyor ?

Merhaba facebookta +120k tanınmış bir mizah/komedi sayfam var sayfamda ki gönderiler şikayet edilecek türden olmasa bile kaldırılıyor bir türlü anlam veremiyorum bu duruma benle birlikte aynı paylaşımı atan sayfalarda kaldırılmıyorken bende kaldırılıyor. Bir ilginç yanı ise önceden tüm adminlere bildirim gelirdi gönderi kalkınca şimdi sadece paylaşımı yapan admine bildirim geliyor. Nedenini bilen var mı acaba bu sorunun yıldım artık...

(En son ihlal sebebi Topluluk kurallarıydı)

bcaggul bcaggul (117)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunun cevabı yüksek ihtimalle topluluk kuralları.YouTube üzerinde de aynı politika mevcut mesela.Birçok kullanıcı aynı videoyu ihbar ederse, YouTube bunu kural ihlali veya riskli içerik olarak görüp videoyu kaldırabiliyor.Sizde de aynı durum olabilir.Kullanıcılardan belirli bir kitle gönderilerinizi ihbar ederse, ihlal sebebiyle gönderileriniz kaldırıyor olabilir.Daha önceden topluluk ihlalleri yaşandı ise facebook.com sizin için ihlal seçeneğini daha sık da uyguluyor olabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Topluluk standartlarını okudum çok kişinin şikayet etmesi bir. şeyi değiştirmiyormuş bcaggul 7 yıl önce