Scan finished, no trace found

Eğer Gancrab V 5.1 çözme yazılımıı kullanıyorsanız ve Scan finished, no trace found mesajı alıyorsanız hata sizde olmayabilir. Aşağıda Scan finished, no trace found mesajına dair çözümü bulabilirsiniz.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bitdefender şifre çözme aracını kullanıyorsanız ve Scan finished, no trace found mesajı alıyorsanız sorun sizde olmayabilir. Burada iki ihtimal var: Ya size bulaşan virüs GandCrab 5.1 değildir ya da şifre çözme aracını kullanırken Browse butonuna basmış ve klasör seçmişsinizdir.

    Programda şuan için bir hata var ve Browse ile klasör seçerseniz fidye notunu bulamıyor. Bu durumda da şifreli dosyaları çözemiyor. Programın doğru çalışması için en az bir tane şifreli dosyaya ihtiyacınız var. Bunu unutmayın. Ayrıca programda Scan entire system seçeneği ile tüm bilgisayarı tarayın.

    videolu çözüm için buraya tıklayın: GandCrab V5.1 şifreleri nasıl çözülür

    alattin alattin (16984)