Scanning and Repairing drive hatası nasıl çözülür?

Dün gece bilgisayarımı sıfırladım ve uyudum, uyandığımda ne bilgisayar açılmıştı ne de daha öncedende aldığım ve bilgisayarı sıfırlamama neden olan Scanning and repairing hatası gitmişti. Şu an da bilgisayar açılış ekranında döngüye girmiş durumda ve açılmıyor ne yapmam gerekiyor? Sınavlara gireceğim çok hızlı halletmem gerek, şimdiden Teşekkürler.

grogu grogu (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ayrıca bu süreç bilgisyarın açılışını inanılmaz uzatıyo 10 sn de açılan pc'im şuanda 1-2 dk da anca açılıyo kafayı yemek üzereyim

    grogu grogu (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Driverlerde sıkıntı var yani bilgisayarına temiz bir format atman gerekiyor.

      darkcrak darkcrak (5158)
      2 yıl önce cevaplandı

        Şu an açılmıyor mu? Diskin kablolarını kontrol et. Muhtemelen disk ölmüştür.

        hydra hydra (3800)