Scope açılmıyor ne yapmalıyım?

Scope uygulaması açılmıyor canlı yayınları izleyemiyorum ne yapmalıyım? Scope açmaya çalışınca beyaz ekran hatası veriyor, beyaz ekranda kalıyor ve açılmıyor.

Scope uygulaması neden açılmıyor, ne yapabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Scope neden açılmıyor?

Türkiye'de artık canlı yayın uygulaması Scope (bilinen adıyla Periscope), Süper Lig maçlarının yapıldığı saatlerde çalışmayacak. İnsanların maçların yapıldığı tribünden Scope'ta illegal bir şekilde canlı yayın yapması üzerine beIN Media Group'un talebiyle, mahkeme kararıyla Süper Lig maçlarının yayınlandığı saatlerde Scope yasaklandı.

Sizde Scope açılmıyor, beyaz ekran hatası veriyorsa muhtemelen Süper Lig maçının yapıldığı bir saate denk gelmişsinizdir.

Scope açılmıyor ne yapmalıyım?

App Store veya Google Play Store marketten telefonunuza herhangi bir VPN uygulamasını indirerek Scope'u sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz.

En iyi VPN programları linkine tıklayarak uzmanim.net'te tavsiye ettiğimiz VPN uygulamalarından birini indirebilirsiniz. VPN açtığınızda Scope beyaz ekran hatası çözülür ve sorunsuz bir şekilde uygulama açılır.

omercik omercik (9418)