Scope beyaz ekran hatası veriyor

Scope açılmıyor, hata veriyor. Scope uygulamasına girmeye çalışıyorum ama hep beyaz ekranda kalıyor ve scope yayınlar gelmiyor.

Scope neden açılmıyor? Scope'u nasıl açabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Scope neden açılmıyor?

    Canlı yayın uygulaması Scope (bilinen adıyla Periscope) Türkiye'de artık Süper Lig maçlarının yapıldığı saatlerde çalışmayacak. Mahkeme kararıyla Scope uygulaması, Süper Lig maçlarının yayınladığı saatlerde Türkiye'de yasaklandı. Bugün Scope'a girmeye çalışırken beyaz ekranda kalıyor ve hata veriyor açılmıyorsa sebebi Scope'un Türkiye'de kısmen yasaklanmış olmasıdır.

    Scope uygulamasını nasıl açarım?

    Herhangi bir VPN uygulamasını kullanarak Scope (bilinen adıyla Periscope) yasağını aşabilirsiniz. En iyi VPN programları linkine tıklayarak istediğiniz bir VPN'i indirebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)