Scope giriş sorunu 12 Ağustos 2018

Scope uygulamasına giriş yapmak istediğimde giriş yapamıyorum. Ekranda Göçmenler tarafından gururla Amerika'da üretilmiştir yazıyor sonra giriş ekranına geri dönüyor sorun ne olabilir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Scope çalışmıyor sorun ne olabilir?

    Scope uygulaması artık Türkiye'de süper lig maçlarının canlı yayınlandığı saatlerde engelleniyor. Bu sebepten Scope uygulasına Türkiyeden giriş mümkün değil.

    Mahkemenin verdiği kararla Scope artık süper lig maçlarının olduğu saatlerde çalışmayacak. Türkiye'den scope uygulamasına giriş mümkün olmayacak.

    Bu çözüm paylaşıldığı sırada scope uygulamasına giriş mümkün olmuyordu (21:50  12 Agustos 2018)

    Şuan scope'a giremiyorsanız sorun bundan kaynaklanıyor.

    murat murat (12492)