Scope neden açılmıyor?

Telefonumdan scope uygumalasını açmak istiyorum ama hiç bir şey olmuyor scope açılmıyor. Bu neredeyse her hafta olmaya başladı. Özellikle Cumartesi ve Pazar günleri bazen de Cuma günleri bu saatlerde Scope bir kaç saatliğine açılmaya başladı.

Scope neden açılmıyor, sorun ne olabilir?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

  • Konuyu açmadan önce site içi arama motoruna sormak aklına gelmedimi? Eski bir üyemizsin, konu açmadan önce bunu böyle yapmak gerektiğini bilmeliydin, biliyor olmalıydın. Boş bulundun herhalde :) temmuz 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bein Media Group'un talebi üzerine mahkeme Scope uygulamasını Süper Lig maçlarının yayınladığı saatlerde yasakladı. Sanırım şu an bir maç var o nedenle Scope açılmıyor.

Maç bittiği zaman elbette normale dönecektir.

Eğer çok önemliyse VPN kullanarak Scope'u açabilirsiniz. Çalışan VPN servisleri - 2018 listesinde kullanılabilir VPN'lerden bahsettim. Faydalı olacaktır.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Hafta sonları genelde süper lig maçları oluyor ve artık süper lig maçlarının olduğu saatlerde Scope engelleniyor.

    Bunun sebebi de scope üzerinden artan maç yayınları. Buna engel olabilmek için Scope engelleniyor. Sorun bu.

    murat murat (12492)