Screen Overlay Detected hatasının çözümü nedir?

Android telefonlarda karşımıza çıkabilen Screen Overlay Detected hatasının çözümü nedir?

Screen Overlay Detected hatası nasıl çözülür?

cemkara cemkara (4215)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Screen Overlay Detected hatasının çözümü nedir?

    Screen Overlay Detected hatası genel olarak ekran ayarlarını kullanan bir uygulamanın diğer uygulamalara erişimde sorun çıkarmasından kaynaklanır. Bu uygulama genel olarak ekran parlaklılığı ayarlayan uygulamalar, filtreler olabildiği gibi bazu Dosya Yöneticisi uygulamalar da olabilir.

    Screen Overlay Detected hatasının çözümü için aşağıda linkte paylaştığım çözüm listesini deneyebilirsiniz:

    Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatasının çözümü nedir?

    cemkara cemkara (4215)