Screentake - Bağlantı hatası oluştu tekrar deniyor

uzmanim.net'te bugün reklamını gördüm. Screentake tam aradığım gibi bir program fakat ekran görüntüsü aldıktan sonra sunucuya yüklemek istiyorum önce  Bağlantı hatası oluştu tekrar deniyor  deneniyor diyor sonra da Görüntü yüklenemedi lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor. Neden olabilir?

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bağlantı hatası sunucunun yoğunluğundan ola bilir.

    İnternetin de sorun ola bilir bende bu sorun yok sende olması tuhaf yeniden dene bence

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ben de yükledim bir sorunla karşılaşmadım. Senin internet bağlantınla alakalı bir sorun olabilir.  Anlık bir sorun olabilir. Ben de düzgün çalışıyor.

      hakan hakan (15409)
      4 yıl önce cevaplandı

        Uygulamada herhangi bir sorun yok, hatayı almaya devam ediyor musunuz?

        matlifer matlifer (16)