Screentake nedir?

Arkadaşlar, screentake yazılımını kullanan var mı, tam olarak nedir açıklayabilir misiniz?

Teşekkürler.

gtext gtext (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Screentake Nedir?

    Screentake, ekran görüntüsü ve link almanın pratik yollarından biridir. Hafif, pratik ve kullanışlı bir yazılım, akıllı seçim özelliği ve animasyon GIF kaydı özelliği ile ayrıca öne çıkan bir uygulama.

    Özellikleri Nelerdir?

    • Kısayol ile ekran görüntüsü almak.
    • Görüntü üzerinde düzenleme ve çizim yapmak.
    • Tek kısayol ile görüntünün linkini almak veya bilgisayarınıza JPEG,PNG,GIF, WEBP olarak kaydetmek.
    • Ekranınızı GIF olarak kaydı sonrası link alıp paylaşmak.
    • Akıllı seçim özelliği ile ekranda var olan bir pencerenin alanını Shift + Mouse'u pencere üzerine getirerek tek hamlede seçmek.
    • Sessiz mod özelliğini açarak art arda ekran görüntüleri alıp daha sonra bunları düzeltmek.
    • Bilgisayarınızda kayıtlı başka bir görüntünün kısa linkini almak.
    • Çoklu monitör desteği.
    • GIF kaydı yapmak.
    • Gelişmiş GIF Encode Ayarları
    • Link geçmişini yönetmek.
    • Ve Ayarlar kısmında daha bir çok farklı özellik ve opsyina sahip.

    İndirmek isteyenler içinhttps://www.scrtake.com/download.php

    matlifer matlifer (16)
    4 yıl önce cevaplandı

      Benim gördüğüm kadarı ile faydalı güzel bie ekran alıntı aracı.  Geliştiren arkadaş da Türk.  Böyle girişimlere destek olmak lazım.  Lightshot'a  ciddi bir alternatif.  Denemekte fayda var.

      hakan hakan (15394)