Script kurulumda SQLSTATE hatası alıyorum.Nasıl çözerim?

Herşeyi doğru yapmama rağmen siteye girmeye çalıştığımda şu uyarıyı alıyorum:

Nasıl çözerim?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aldığın hata bir yapılandırma hatası, kullandığın script veritabanına erişmek istiyor ama erişemiyor:'Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)' veritabanına erişmek isteyen kullanıcının erişimi yok demek. Şunu deneyebilirsin:

    sudo mysql

    ALTER USER 'root'@'localhost' IDENTIFIED WITH 'yeni_Parola' BY 'root';

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @alattin bahsettiğin komut linux için.Ben linuxtan anlamam.Windows için ne yapabilirim? sapphire 5 yıl önce