Scriptteki adminpath yolunu nasıl bulurum?

Arkadaşlar bende bir script var.Wampservera kurmayı denedim.Herşeyi yapıyorum oluyor ancak adminpath yani admin yolu istiyor.bunu nasıl bulabilirim?

Scriptin içindeki dosyalar şunlar:

script

@alattin hocam siz bu konuda bilgilisiniz.Lütfen yardımcı olun

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

  • php kullanan kişiler nedense yardımlaşmayı pek sevmiyor gibi gelmeye başladı bana alattin 5 yıl önce
  • php benim uzmanlık alanım değiş ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum alattin 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.Scriptlerle ilgilenen mutlaka aranızda vardır.

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce cevaplandı

  • Yardımınızı bekliyorum arkadaşlar.Uğraşıyorum uğraşıyorum yapamadım :( sapphire 5 yıl önce