SD kart 2,58 GB alan birden 0KB oldu

Sd kart 2,58Gb kalan alan olan birden 0KB oldu dosya indirmeye çalıştıgımda sd sd kta böyle birşey oldu nasl düzeltirim android

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen ya dosya sistemi bozuldu ya da gizli dosyalar var. SD kartı bilgisayara takıp formatlarsan düzelecektir. PC de SD Memory Card Formatter  yazlımı ile formatlayabilirsin.

    Doğrudan Android telefonda da SD kart formatlamak mümkün. Bazı programlar var ama denemedim. Güvenilir de gelmedi.

    Doğrudan Android içinden deneyebilirsin Ayarlar > Depolama >  Altında SD kartı biçimlendir veya SD kartı sil gibi bir seçenek olmalı.

    hakan hakan (15424)