SD kart biçimlendiremiyorum

32 gb micro sd kartım var. İçinde fotığraf, video, spotify çevrimdışı indirilen şarkılar ve android için uygulamalar var. Telefon kartı okumamaya başladı. Ben de bilgisayara takıp biçimlendirmeyi denedim. Windows kendi biçimlendirmesinde biçimlendirmeyi bitiremedi hatası veriyor, "sd formatter v4.0 ise the memory card ise write-protected" hatasıı veriyor. Cmdden korumayı kaldırdım ancak hâlâ aynı hata var. Ne yapabilirim?

kullanici938912 kullanici938912 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kartın üzerinde yazma-koruma kilidini kontrol ettin mi?

    SD kart yazma koruma

    Bir de şu linkte farklı programlar var onları deneyebilirsin: Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür?

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Kaet micro yani kilidi yok. Hp biçimlendirme aracı yapamadı. Silicon power device not found diyor.

      kullanici938912 kullanici938912 (1)