SD kart bilgisayara bağlayınca sorun oluştu diyor

ben hafıza kartını kartbokuyucu flash bellekle laptop a baglıyorum sorun oluştu diyor sorunu gider diyorum hata veriyor biçimlendir diyorum onada hata veriyor sd cartımı nasıl kurtarabilirim yardımcı olursanız sevinirim

emregnl31 emregnl31 (1)
4 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Yazılım olarak bir sıkıntının olmadığını varsayarsak sd kartını flash bellekten çıkarıp sade olarak çalıştırmayı dene eğer çalışırsa senin okuyucu flash belleğin bozuk demektir 2 alternatifin var 1- sd kart bozuk 2- flash okuyucun bozuk tabi yazılımsal bir sorunsa sana yanlış bir bilgi vermemek için oraya karışmak istemem tabi üstünden 3 hafta geçmiş neredeyse 1 ay belki sorunu başka yoldan çözmüşsündür. Ama yinede yazımın faydalı olabileceğini düşünüyorum kendine iyi bak sağlıcakla kal :)

ramazanbsd16 ramazanbsd16 (1)