sd kart boş veya desteklenmeyen dosya sistemi

telefonum pcye takılıyken cıkış yapmadan kablodan cıkarttıgım için sd kartım bu hatayı veriyor.

pc de görünmüyo telefonda ise bu hatayı alıyorum.biçimlendir secenegi geliyo ancak tam olarak biçimlendirmeyide tamamlamıyor.

içinde nevardı tam olarak bilmesemde kurtarmak en azından kartı kullanabilmek istiyorum.

var mıdır çözümü ?

baktım biçok foruma ama işe yarayan bilgi bulamadım.

ysnm ysnm (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SD kart içindeki verileri kurtarmak için Recuva programını deneyebilirsiniz: Silinen dosyaları geri getirme

    Dosyaların bir önemi yok, SD kartı formatlayayım derseniz: Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür linkinde pek çok program var. Bu programlardan biri işinize yarayacaktır.

    murat murat (12492)