SD kart disk yazma korumalı sorunu

merhablar hafıza kartını pc ye bağladım biçimlendirmek ''disk yazma korumalı'' diye hata veriyo nasıl düzeltip biçimlendirebilirim cmd den yaptım olmadı ne yapabilirm

kado007 kado007 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • verdiğiniz makaledekileri uyguladım ama olmadı cmd den de yaptım son 6. adımda desteklemiyor diye hata verdi kado007 6 yıl önce
    • Oradakileri tam olarak yaptıysan (ve bilhassa Silicon Power Formatter programınıda denediysen) ama sonuç alamadıysan bence daha fazla yapabileceğin birşey yok demektir, geçmiş olsun @kado007 temmuz 6 yıl önce
    • Evet tam olarak yaptim silicon power ilede formtlamak istediğimde disk yazma korumali hatasini aldim kado007 6 yıl önce