sd kart görüntüleme sorunu

iyi günler.

telefonuma takılı olan sd kart belli bir tarihten önceki resim, video, döküman vs. açmıyor

bilgisayara taktığım zaman da aynı sorun var. işin ilginç tarafı kapladıkları alan olarak hiçbir değişiklik yok ama açarken hata veriyor. yardımcı oursanız sevinirim. telefonum sony z5

kemalzmns kemalzmns (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kart üzerinde dosya sistemi zarar görmüş  / bozulmuş olabilir. Önerim, kartı bir bilgisayara takmanız ve o bilgisayarda veri kurtarma işlemi yapmanız.  Recuva gibi ücretsiz bir program kullanabilirsiniz. Şu linkte verileri Recuva ile nasıl kurtarırsınız anlatılıyor: Silinen dosyaları geri getirme

    Adının silinen olmasına bakmayın, bozulan veriler de bu şekilde kurtarılabilir.

    hakan hakan (15409)