SD kart şifre kırma nasıl yapılır?

Huawei p9lite 2017 hafıza kartı SD kart şifre silme kırma nasıl yapılır?

kullanici12484 kullanici12484 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Advance Turbo Flasher programı ile SD kart şifresini kırmayı deneyebilirsin.

    Programı bulmak biraz sıkıntılı. Resmi bir linkini bulamadığım için burada paylaşmıyorum. Advance Turbo Flasher ile sd kart parolası nasıl kırılır burada videolu anlatılmış:https://www.youtube.com/watch?v=8QEX7iNtZsA

    Bu işlemi yaparken sd kart içindeki tüm veriler siliniyor. Bunu unutma.

    murat murat (12492)