SD kart şifresini nasıl kaldırabilirim?

Samsung telefonda SD kartını şifreledim daha sonra şifresini kaldırmak istedim fakat SD kart şifresini çöz dediğimde panelde sadece SD kart şifresi çözülüyor yazısı çıkıyor,herhangi bir % ifadesi yok tekrar deneyince de aynı sorunla karşılaşıyorum bunu nasıl çözebilirim

kullanici449283 kullanici449283 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden uzmanim.net'de bir çözüm paylaşmıştı @hakan arkadaşımız. Dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin

    Micro SD hafıza kartı şifresi nasıl kaldırılır? Micro SD hafıza kartı parolası nasıl kırılır?

    darkcrak darkcrak (5158)