Sd kart yazma koruması nasıl kaldırılır?

sd kart yazma koruması nasıl kaldırılır? Sd kart yazma koruması nasıl kaldırılır?

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bununla ilgili bir video yapmıştık. İzleyin belki işinize yarayabilir. Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    @farurhenho nun verdiği linktekileri kontrol ettin ve hala yazma koruma hatası alıyorsan SD kartta sorun olabilir. Yeni almışsın hiç uğraşma ve aldığın yere götür derim.

    murat murat (12492)