Sd kartımı şifrelemiştim işte bir nedenden dolayı telefonum sıfırlandı sıfırlandıgından dolayı şifrelenmiş olan sd kartım açılmıyor yardımcı olabilir

Cok değerli fotoğraf larım varr yardımcı olun lütfen

yusufoglunaz yusufoglunaz (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    şimdi telefonunu aç,  ES File Explorer indir, sistem klasörüne gel mmcstore dosyası görüceksin, sonra o dosyayı bilgisayara yolla bilgisayardan görürsün.

    yada format at sonra pc için  recuva adlı program indir.

    baterx baterx (9)