Sd kartın ismi değişti

sd kartın ismi değişti kendiliğinden. Virüs bulaştı sanırım. Dosya yöneticisinde ismi AC62-D59C olmuş. Telefonda rast gele harfler olmuş. Nasıl düzeltirim acaba yardım edebilir misiniz

shiraikoocha shiraikoocha (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İsminin değişmesi virüs bulaştığını göstermez. Bende de oluyor bazen, SD kart veya flash diski taktığım bilgisayar/telefon rastgele bir isim veriyor.

    Bir kart okuyucu vasıtası ile bilgisayarınıza takıp ismini tekrar değiştirebilirsiniz istediğiniz gibi

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Kart okuyucu yok elimde ama USB kablosu ile bağlayınca denedim olmuyor. Ayrıca bilgisayarda ismi normal görünüyor shiraikoocha 6 yıl önce