Sd kartta silinen uygulamaları geri getirmek için önerebileceğiniz güzel bir program var mı?

Diskdigger uygulamasını kullandım sildiklerime ulaştım ancak kalitelerini düşürüyor. Bire bir geri alabileceğim program var mı?

beyazkaplan beyazkaplan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    recuva programını önerebilirim türkçe olması kulanmı kolay olması

    http://www.gezginler.net/indir/recuva.html

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Hocam Sana Ben Önerebileceğim CardRecoveryPro bu programdır

      darkwob darkwob (1)