SD karttaki tüm verilerim silindi

Allah rızasi icinn size yalavriom bana yardim edin az once sd kartaki butun resimler vdiolar gitti allah rizasi icn yalvariom size yardm edin telfonmda biri var hersey silndi yalvaruom napmam lazım allah razsi icn yardm edin herseym gitti bildiniz virus tarama ne olrsa napmam lazm yardm eddin allah aşkna yalvririm

kullanici906536 kullanici906536 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Öncelikle sakin olun. Silinen fotoğrafları ve videoları ileriki aşamalarda geri getirebiliriz. Önceliğimiz virüs varsa tespit edip silmek olacak. Telefonunuza Google Play üzerinden McAfee ve Malwarebytes uygulamalarını indirin ve bunlarla tarama yapın. Sonucunu bize bildirin ona göre farklı yöntemler uygulayalım.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Birsey çıkmıyor nolur kartmdami bi skntı oldu gitti birirmi sildi nolursn yardm et

      kullanici906536 kullanici906536 (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Power data recovery uygulamasını telefonunuza Play Store üzerinden indirip oradan resimleri geri getirmeye çalışın. Birde internet kapalıyken uygulamalarla tarama yapın. xbedirhanx 2 yıl önce

      SD kartı PC ye takıp oradan veri kurtarma yapabilirsin.  Virüs taraması ile silinen veriler geri gelmez. SD kartı PC ye tak. Daha sonra https://www.youtube.com/watch?v=YQpc3s09Z6g videosunda anlatılanları adım adım yap işe yarayacaktır.

      hakan hakan (15394)