SD Maid nedir? Nasıl kullanılır?

SD Maid nedir?

SD Maid nasıl kullanılır?

SD Maid nereden indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğimiz üzere bir çok temizlik programlarının amacı telefonunuzdaki gereksiz dosyaları ve önceden kaldırılmış uygulamaların kalan verilerini temizlemektir ama bazı temizlik programları bunları temizleyemiyor. Benim de deneyimlerimle SD Maid bu programlardan başarılı bir iş çıkartıyor yani bu program diğer programlardan daha başarılı benim deneyimlerim bunu gösteriyor.

    SD Maid nedir?

    İçerisinde bir çok özellik var hepsini altta belirttim.

    • Artık bulucu: Cihazınızdaki boş klasörleri ve gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlıyor.
    • Sistem temizleyici: Sisteminizdeki gereksiz dosyaları bulur ve kaldırır.
    • Kopya dosyalar: Cihazınızda iki tane aynı dosyadan varsa yani (xxx) resminden 2 tane var ise bu program 1 tane resmi kaldırıyor ve cihazınızda fazla yer kaplamasını önlüyor. Not: 2 tane aynı resmi ne yapcaksınız ki 1 tanesi yeter :)
    • Bu program sayesinde uygulamalarınızın ön belleklerini saniyeler içerisinde sile bileceksiniz yani tek tek el ile temizlemek yerine bu program ile 1 saniyede temizleye bilirsiniz.
    • Önceden cihazınızda yüklü olan ve sonradan sildiğiniz programların kalıntı dosyalarını siler ve sizi yormaz.

    SD Maid nereden indire bilirim?

    SD Maid'i İndirmek için buraya tıklaya bilirsin?

    SD Maid nasıl kullanılır?

    1. İlk olarak uygulamayı indirmek için buradaki linke tıklayın.
    2. Uygulamayı indirdikden sonra açalım.
    3. Uyulama açıldıkdan sonra Tara ya basarak tarayalım.

           4. Tarattıkdan sonra alttaki gibi simdi çalıştır seçeneği gelecek ona tıklayarak işlemimiz tamamlanacaktır

    darkcrak darkcrak (5168)