Sea Of Thieves Türkçe nasıl yapılır? Sea Of Thieves Türkçe yapma

    Toplam 1 Cevap

    Sea Of Thieves Türkçe nasıl yapılır?

    Öncelikle arama kısmına %localappdata% yazıyoruz ve enterlıyoruz.

    Şu yolu izleyin;

    Athena/Saved/Config/WindowsClient

    Buradan GameUserSettings.ini dosyasına sağ tıklayıp düzenle diyoruz.

    Config dosyasının en aşağısına şunu yazıyoruz;

    [/Game/Blueprints/Core/BP_ApplicationSettings.BP_ApplicationSettings_C]
    Gamelanguage = 14

    Kaydedip çıkıyoruz.

    XBOX ve Microsoft Store için;

    AppData\Local\Packages\Microsoft.SeaofThieves_8wekyb3d8bbwe\LocalState\Athena\Saved\Config\UWP64\GameUserSettings.ini dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyip yukarıdaki kodu yazın. Ve oyun artık Türkçe.

    Ban tehlikesi var mı bilmiyorum sonuçta alt tarafı config dosyasını düzenledik.

    hydra hydra (3800)