search protect kaldırma

Öncelikle merhabalar .

Bilgisayarıma Search Protect diye bir progrm yüklendi ve sürekli kendiliğinden bazı programalr yüklemeye başlıyor. Bu programı kaldırmak için bazı yöntemleri denedim ancak xTab adlı belgesi silinmiyor 'Klasör veya dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor ' böyle bir hata veriyor .Programı denetim masasından kaldırdım ancak hangi programalrın ona ait olduğunu tam oalrak anlıyamadım . Reimage Express önemli bir programmı yoksa search protect ile ilgili mi bu programı kaldırmalımıyım ?

greendl greendl (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Reimage Express normalde bir PC optimizasyon programı. Fakat Reimage Express diğer yazılımların içine gömülü gelebiliyor. Bu sebepten eğer bilinçli yüklediyseniz  Reimage Express programını kaldırmanız önerilir.

    Zira reklam yazılımı üreticileri artık ücretsiz programların içine bolca reklam yazılımı gömebiliyorlar.

    Program ekle kaldırda ne olduğunu bilmediğiniz tüm programları kaldırın, kafanıza takılanları Google üzerinden artın.

    Search Protect Kaldırma linkinde IOBIT Uninstaller ile nasıl kaldırılır anlatılmış linki kontrol edebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)