search protect kurtulmak için hangi programları kaldırmalıyım?

search protect  kurtulmak için hangi programları kaldırmalıyım?

fatma06 fatma06 (1)
9 yıl önce sordu

  • Eklediğiniz resimler görünmüyor cemkara 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Search Protect Kaldırma

Search Protect nedir? Search Protect nasıl kaldırılır?

Bu iki link size yardımcı olacaktır.

Yüklü olan program listenizi görmeden silinecek programları söylemek mümkün değil.

Fakat programlar ve özelliklerde Yanında Microsoft, HP, Lenovo, Toshiba gibi size tanıdık gelmeyen programları kaldırabilirsiniz.

Ne olduğunu bilmediğiniz programları Google'dan aratıp ne olduğuna karar verebilirsiniz.

Listeyi buraya yollarsanız hangi programlar kaldırılmalı bilgi verebilirim.

cemkara cemkara (4215)