search protect nasıl kaldırılır acill yardım !!!

sağ alt kısımda (simgelerin olduğu yer) mavi simge var ve gitmiyor search protect yazıyor bunu nasıl kaldırabilrim

jack jack (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Acill yardım!!!" çığlıkları atmak yerine uzmanım.net arama motoruna yazarak çözüm aratabilirdin. :-)

    http://uzmanim.net/soru/search-protect-nedir-search-protect-nasil-kaldirilir/2249

    Search Protect Kaldırma 2 (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkürler... Dün zaten MalwareBytes ve daha öncesinde Rollkits ile ilgili yazılanları denedim. Yaklaşık 27 civarında muhtemel zararlı tespit etti. Ama bugün halen malum protect devam ediyor. En son biraz önce görev yöneticisinden "TADA" diye birşeyi sonlandırınca saatin oradaki simge gitti. Selamlar...

      yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Geçmiş olsun :-) temmuz 9 yıl önce