Search protect ne işe yarar?

Bilgisayarımda yüklü olan programlarda search protect adında bir program var. Search protect nedir? Search protect ne işe yarar?

alivecan alivecan (337)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce bununla ilgili bir çözüm paylaşmıştım.

    Detaylara buradan ulaşabilirsiniz: Search Protect Kaldırma

    Conduit tarafından oluşturulan Search Protect potansiyel istenmeyen yazılımlar grubundadır. Search Protect yazılımı Internet Explorer, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların ana sayfalarını koruma ve değiştirilmesini engelleme amacını güder.

    Fakat kendisi tarayıcı ana sayfalarını değiştirir.  Potansiyel istenmeyen yazılım grubuna girer ve önerim kaldırmanız yolunda.

    hakan hakan (15409)