Search Protect nedir? Search Protect nasıl kaldırılır?

Search Protect nedir? Search Protect  nasıl kaldırılır?

Conduit tarafından oluşturulan Search Protect potansiyel istenmeyen yazılımlar gurubundadır. Search Protect yazılımı Internet Explorer, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların ana sayfalarını koruma ve değiştirilmesini engelleme amacını güder. Görünüşte faydalı bir yazılım gibi görünse de istenmeyen yazılımlardan biridir. Search Protect nasıl kaldırılır aşağıda anlatılmıştır.

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Search Protect nedir? Search Protect  nasıl kaldırılır?

    Search Protect postansiyel istenmeyen yazılımdır. Ücretsiz program ve oyunlarla birlikte yüklenir. Sistemde sürekli çalıştığı için bellek ve işlemciyi kullanılır dolayısı ile bilgisayarınızda yavaşlamaya sebep olabilir.

    Search Protect programını, programlardan kaldırma

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    • Search Protect by Conduit programını  bulun sağ tuşla tıklayın ve kaldır'ı seçin.

    • Search Protect yazılımı farklı adlarla görünebilir. Bu sebepten programlarda ne olduğunu bilmediğiniz her yazılımı kaldırabilirsiniz. Eğer ne olduğunu bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz programlar olursa bize uzmanim.net'e bu programı çekinmeden sorabilirsiniz.Search Protect  nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

     Programlar içerisindeki Search Protect programlarını sağ tuşla tıklayın ve kaldır'ı seçin.

    Tarayıcınızın ana sayfası değişmiş ise  aşağıdaki linkte anlatılanları yapın:

    search.conduit.com kaldırma

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

      Windows Görev çubuğunda arz-ı endam etmeye devam ediyor.

      render render (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        C:\Program Files (x86)\XTab

        klasöründeki unistall.exe çalıştırın.

        sonra XTab klasörünü silin

        işlem tamam.

        etiryaki etiryaki (1)